fotobudka weselu

Atrakcja weselna

Młoda para kombinuje wiele rozwiązań, jakie mają uatrakcyjnić ich wesele. Zadanie nie jest łatwe, bo wiele osób robi dokładnie to samo. Zaskoczenie kogoś nie jest łatwe, ale jeśli dobrze się postaramy czytaj więcej »

Piasty

Jak działa piasta w samochodzie i dlaczego jest tak ważna?

Piasta jest jednym z ważniejszych elementów konstrukcji koła. Bez niej żaden pojazd nie byłby w stanie jechać. Stosowane są one nie tylko w samochodach, ale też w maszynach i rowerach. Pomimo że są b czytaj więcej »

fotobudka

Głupie zabawy i atrakcje weselne – Śląsk liderem rankingu, gdzie odbywają się najbardziej obciachowe konkursy weselne

Będąc bywalcami wielu wesel na pewno zauważyliście, że niekiedy wyobraźnia weselnych wodzirejów nie zna granic. Oczywiście wszystko jest do ustalenia przed weselem, ale pewne zachowania albo były nied czytaj więcej »

druk ULOTEk Dl simplydruk.pl

Ulotki to jakość

druk ulotek dl simplydruk.pl to rzecz godna uwagi i na pewno cenna. Jakość ma znaczenie, a klienci wiedzą jak promować każdą firmę ulotkami. Dlaczego ulotki? Ponieważ są: * tanie * ekonomiczne * czytaj więcej »

pozycjonowaniE katowice

Dobre pozycjonowanie

Pozycjonowanie Katowice daje pieniądze. Jest to sposób na zarabianie, na zyskanie dochodów. Im lepsza jakość strony internetowej, tym wyższe zyski. Pozycjonowanie to podniesienie popularności strony czytaj więcej »

folia stretch Rzeszów

Pakowanie paczek

Bardzo dużo osób pakuje paczki i wysyła do klientów, ale takie paczki powinny być w odpowiedni sposób zabezpieczone. Co w takiej sytuacji mamy zrobić? Nie pozostaje nam nic innego jak , którą można czytaj więcej »

Wycena środków trwałych

Prezentacja firmy

Nasza firma może być rozpoznawalna w przestrzeni internetowej właściwie natychmiast. Musimy się tylko zastanowić nad tym, kto tutaj będzie gwarantować nam bardzo wysoki profesjonalizm. Oczywiście ter czytaj więcej »

garaże blaszane wielkopolska

Niestandardowe wykorzystanie blaszaka

Z reguły, kiedy decydujemy się na zakup metalowej konstrukcji zbudowanej z różnego rodzaju pofałdowanej blachy, nazywanej branżowo trapezowej, to jej przeznaczeniem jest bycie garażem dla samochodu. czytaj więcej »

POZYCJONOWANIE

Idealna pomoc dla strony

Wiele osób które prowadzą firmę mają poważny problem z wypromowaniem własnej strony internetowej. Niestety wielu z was nadal uważa, że wystarczy tworzyć stronę zaprogramować ją i wprowadzić do intern czytaj więcej »

Noclegi w górach

Nocleg w górach czy nad morzem?

Wydaje mi się, że konflikt ten będzie zawsze. Przyznam się szczerze, że niezbyt rozumiem skąd bierze się ten konflikt. i nad morzem mają swoje uroki. Po co rezygnować z czegoś skoro latem możemy wyb czytaj więcej »

 

Głupie zabawy i atrakcje weselne – Śląsk liderem rankingu, gdzie odbywają się najbardziej obciachowe konkursy weselne

fotobudkaBędąc bywalcami wielu wesel na pewno zauważyliście, że niekiedy wyobraźnia weselnych wodzirejów nie zna granic. Oczywiście wszystko jest do ustalenia przed weselem, ale pewne zachowania albo były niedopatrzeniem albo wymknięciem się spod kontroli. Musimy tez przyznać, że niektórzy goście weselni też dają do wiwatu. Niżej przedstawiamy subiektywny ranking najgłupszych zabaw i atrakcji weselnych. Śląsk jest liderem:

Pierwsza zabawa to ta, kiedy towarzystwo już popije i poje, czyli tak niedaleko 23 - konkurs, kto szybciej podbiegnie i przyniesie coś ze stołu np. widelec lub papier toaletowy z wc. Efekt scena jak z horroru: rozpędzeni, zawiani młodzi ludzie w pogoni za nożem lądują z impetem na zastawionym stole weselnym. Lub wdzierają się siłą do toalety, w której ktoś aktualnie przebywa w opuszczonych gaciach i przy wszystkich pozbawiają go papieru. Inną średnią atrakcją do zaobserwowania na weselach jest widok pana w średnim wieku, którego żona siedzi przy stole i niańczy małe dziecko a on tańczy w najlepsze wykorzystując tę okazję do łapania i obmacywania swoich partnerek po tyłku. Inną rozrywką, która może być dla gości wręcz niebezpieczną są oczepiny. Panny biorące udział w tej zabawie niekiedy rzucają się na welon jakby był, co najmniej kołem ratunkowym na oceanie. Nie patrzą, co taranują po drodze. Na niejednych oczepinach, gdy opadł kurz bitewny oczom zgromadzonych ukazał sie widok sterty szamoczących się panien na podłodze. Jest to widok nie tyle, co zabawny, ale żenujący. Kolejna nietrafiona atrakcja to ta, gdy pan młody musi wypić wódkę z pantofla panny młodej. Nadmieniamy tylko, że wcześniej kilka godzin panna młoda intensywnie w nim tańczyła. Numerem jeden nietrafionych, głupich i żenujących zabaw to: świadkowie, którzy w życiu na oczy się nie widzieli, a muszą się publicznie pocałować. Dodajmy tylko, że nie jak dzieci w szkole. Wodzirej nie odpuszcza dopóki się namiętnie, i dłużej niż standardowe "gorzko gorzko" państwa młodych, nie pocałują.

dobra fotobudka

Ku wyraźnej uciesze wodzireja, niektórych gości i niesmaku samych świadków. Planując wesele, z głową wybierajmy atrakcje i zabawy. Starajmy się zrobić to z klasą. Przecież nikt z nas nie chce, aby filmiki z naszego wesela krążyły po portalach z dowcipami. Naturalnie, że trochę rozrywki i folkloru nikomu nie zaszkodzi, ale nie zaszkodzi tez umiar. Goście, zwłaszcza Ci starsi mogą różnie reagować. Tak jak we wszystkim i w tym należy zachować umiar. Zobacz co to (ja kupiłem tutaj projekt https://marengo-architektura.com/)!